MÖBLER / Bord / Salongsbord 5097492
nr 509 7492
Salongsbord
Funkis, Rotfanér, Dia:70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 februari 2008
kl 16:42:24
1.700 kr
400 kr
1.200 kr